همه چیز درباره وریفای کردن اکانت گوگل ادز در سال 2024

وریفای گوگل ادز

احراز هویت اکانت های گوگل ادز ( وریفای کردن اکانت گوگل ادز )

شرکت گوگل از تاریخ 21 مارچ 2022، به طور رسمی به تمامی تبلیغ دهندگان این هشدار را داد که باید کسب و کار خود را در اکانت گوگل ادز احراز هویت کنند.

ما امروز در این مقاله قصد داریم به طور دقیق روش و راه های موجود جهت وریفای کردن اکانت گوگل ادز را خدمت شما عزیزان در سایت هلپ مارکتینگ ارائه کنیم، پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

فهرست مطلب

وریفای اکانت گوگل ادز

وریفای کردن اکانت گوگل ادز چیست؟

شرکت گوگل، در سیستم تبلیغاتی خود پیچیدگی های خاصی را دارد و مدام این قوانین را بروزرسانی می کند. طوری که هم به نفع تبلیغ دهنده باشد و هم به نفع مخاطب عام در سطح دنیا. گوگل این قوانین را هر سال بین 1 الی 3 ماه میلادی بروزرسانی می کند.

در هر بروزرسانی که انجام می دهد، قوانین پیچیده تر و سخت تر می شود. گوگل در راستای بهبود وضعیت تبلیغات و  بالا بردن کیفیت تبلیغات این آپدیت ها را انجام می دهد.

تا قبل از سال 2022، به طور پیشرفته، بسیاری از کسب و کارها، بدون احراز هویت به آسانی می توانستند در گوگل تبلیغات کنند و از اکانت گوگل ادز خود استفاده کنند. در واقع الزامی برای وریفای کردن اکانت ها وجود نداشت.

اما از تاریخ 21 مارچ 2022 به بعد به مرور گوگل این مورد را الزامی کرد و تمامی تبلیغ دهندگان موظف به احراز هویت می باشند.

چه زمانی می توانیم اکانت گوگل ادز خود را وریفای کنیم؟

طی آخرین آپدیت انجام شده در اکانت های گوگل ادز در سال 2024، پس از ایجاد اکانت، بلافاصله شما باید اکانت خود را وریفای کنید. در غیر اینصورت از تمامی بخش ها و امکانات اکانت گوگل ادز نمی توانید کامل استفاده کنید.

اما در صورتی که اکانت شما از قبل ایجاد شده باشد، احتمالا از گوگل، پیامی را در قالب ایمیل نیز درخواهید کرد که تا یک تاریخ مشخص الزام به وریفای کردن اکانت خود می باشید.

این هشدار نیز در نوار زرد رنگی که در بالای اکانت شما مشاهده می شود نیز رویت می شود.

عموما پس از اعلام این پیام از سمت گوگل، شما 30 روز مهلت دارید که اطلاعات کسب و کار خود را نزد گوگل ارسال کنید.

وریفای کردن اکانت گوگل ادز الزامیست!

بسیاری از تبلیغ کنندگان، صاحبین کسب و کارها بسیار راحت از این موضوع رد می شوند و شاید توجهی به این موضوع نکنند، وریفای کردن اکانت گوگل ادز در سال 2024 به طور رسمی الزامی شده است. حداقل 1 ماه فرصت دارید احراز هویت کسب و کار خود را انجام دهید، در غیر اینصورت اکانت شما به طور کامل متوقف می شود و دیگر تا زمانی که اکانت شما وریفای نشده باشد نمی توانید در آن اکانت کمپین اجرا کنید.

گوگل ادز وریفای

مدارک لازم جهت وریفای کردن اکانت گوگل ادز

جهت وریفای کردن اکانت گوگل ادز توسط خودتان، شما باید مدارک معتبری را به شرکت گوگل ارسال کنید، این مدارک توسط هوش مصنوعی و کارشناسان گوگل ادز مورد بررسی قرار می گیرد.

مدارک هویتی شرکتی، مدرک اصلی ثبت شرکت در کشور مورد نظر، اطلاعات مدیر عامل، آدرس و کد پستی واقعی شما برای وریفای کردن اکانت گوگل ادز الزامی می باشد.

شاید برای بسیاری از افراد و صاحبین کسب و کارها این سوال نیز پیش آید که به دلیل تحریم، کسب و کارهای داخل ایران چگونه می توانند اکانت خود را وریفای کنند، ما در تیم هِلپ مارکتینگ، راهکاری برای وریفای کردن اکانت گوگل ادز شما داریم که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

مدت زمان لازم جهت وریفای کردن اکانت گوگل ادز

پس از ارسال مدارک به گوگل، اکانت شما توسط گوگل و ربات هوش مصنوعی آن بررسی می گردد. بین 3 الی 5 روز کاری توسط کارشناسان بررسی می گردد. در صورتی که اطلاعات اشتباه و یا غیر واقعی ارسال کرده باشید، اکانت شما مسدود می گردد.

این زمان ممکن است جهت بررسی اکانت، بیشتر از 5 روز نیز طول بکشد. بستگی به شرکت گوگل دارد.

مزایای وریفای کردن اکانت گوگل ادز

به هر حال، هرچه اطلاعات کسب و کار شما نزد گوگل مورد تائید باشد، مزایایی را نیز به تبلیغ دهنده خواهد داشت. در صورتی که می خواهید به صورت حرفه ای در گوگل تبلیغات کنید، حتما پیشنهاد میکنیم که اکانت خود را وریفای کنید و در این رابطه از بخش مشاوره گوگل ادز استفاده کنید.

برخی از مزایای وریفای کردن اکانت گوگل ادز :

در صورتی که اکانت شما وریفای شده باشد، نزد شرکت گوگل اعتبار بیشتری خواهید داشت و تمایزی نسبت به سایر تبلیغ دهندگان خواهید داشت. بسیاری از کاربران در جستجوهای خود در گوگل احتیاط می کنند و بر روی هر سایتی کلیک نمی کنند، در صورتی که این اعتبار آگهی دهنده باعث افزایش نرخ کلیک نیز می شود.

افزایش آگاهی از برند

با وریفای شدن اکانت گوگل ادز خود، می توانید نام برند و لوگوی برند خود را در نمایه آگهی به نمایش بگذارید.

برای مثال، به تصویر زیر دقت کنید، آگهی دهنده نام و لوگو آن بر روی آگهی درج شده است.

لوگو برای وریفای گوگل ادز

عملکرد بهتر کمپین های گوگل ادز

یکی دیگر از مزیت های وریقای کردن اکانت گوگل ادز، عملکرد بهتر کمپین ها در اکانت می باشد. با احراز هویت اکانت، با رویت مشخصات کسب و کار شما در نمایش آگهی، کاربران اعتماد بیشتری برای کلیک کردن بر روی آگهی شما خواهند داشت. در نتیجه باعث نرخ CTR کمپین شما می شود.

پشتیبانی بهتر با گوگل، جهت رفع ساسپندی اکانت گوگل ادز

طبق آخرین آپدیت های الگوریتم های گوگل در بخش تبلیغات، در صورتی که اکانت شما وریفای نباشد، هیچگونه پشتیبانی برای شما صورت نمیگرد. برای مثال در صورتی که اکانت شما ساسپند شده باشد، جهت رفع ساسپندی اکانت گوگل ادز، پاسخ موثری از پشتیبانی دریافت نخواهید کرد و مسئله شما را حل و فصل نمی کنند.

راهکار وریفای کردن اکانت گوگل ادز برای کسب و کارهای ایرانی

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد، به دلیل تحریم، امکان ارسال اطلاعات هویتی از ایران نمی باشد. برای مثال نمی توان مدارک رسمی شرکت ثبت شده در ایران را ارسال کرد.چون این امر باعث ساسپند شدن اکانت می شود.

طبق راهکارهای فعال و موجود، کسب و کارهای داخل ایران نیز می توانند اکانت خود را وریفای کنند. در این رابطه می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید : 02126912649 واحد گوگل ادز تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *