مشاور گوگل ادز

مشاوره تبلیغات در گوگل

اگر به طور مستمر در گوگل تبلیغات می کنید و میخواهید کمپین های خود را به صورت حرفه ای و تخصصی بهینه سازی کنید، می توانید از بخش مشاوره اجرایی هلپ مارکتینگ بهرمند شوید. برخی از ویژگی ها و مزایای مشاوره گوگل ادز :

مشاوره گوگل ادز

کسب و کارهایی که مشاوره گوگل ادز گرفته اند

بهینه سازی گوگل ادز

کمپین های خود را بهینه کنید

یکی از چالش های مدیران دیجیتال مارکتینگ و کارشناسان گوگل ادز، بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی خود در پنل اکانت گوگل ادز خود می باشد. در سطح بالا و تراکنش های بالا، بهترین اقدام در گوگل ادز بهینه سازی آن می باشد که بتوان با بهترین کلیک و کمترین نرخ کلیک CPC بهترین بهروی را داشت. به این منظور ما در بخش مشاوره اجرایی ماهیانه کمپین های شما را بهینه سازی میکنیم.

بهینه سازی گوگل ادز

بهینه سازی کمپین های فعال گوگل ادز یکی از مهم ترین اقدامات است. تبلیغ دهندگان در سرویس تبلیغات گوگل، مرتب باید کمپین های خود را در بالاترین سطح عملکرد نگاه دارند. بهینه سازی کلمات کلیدی، افزایش نرخ CTR و کاهش هزینه هر کلیک یکی از مهم ترین اقدامات مشاوره گوگل ادز است.

بهینه سازی گوگل ادز

بهینه سازی ساختار کمپین ها

برخی از کسب و کارها تعداد کمپین های بالایی در یک اکانت دارند. تفکیک پذیری هریک با استراتزی مشخص و بهینه سازی هریک از کمپین ها مهم ترین اقداماتی است که در بخش مشاوره اجرایی گوگل ادز توسط ما انجام می پذیرد. همچنین مدیریت هزینه برای هر کمپین جداگانه و یا چندگانه نیازمند بهینه سازی و نظارت دارد.

بهینه سازی کوالیتی اسکور

Quality Score

امتیاز آگهی یا همان کوالیتی اسکور در هر کمپین گوگل ادز یکی از مهم ترین فاکتورها می باشد. هرچه امتیاز آگهی شما در گوگل نمره بالاتری داشته باشد وضعیت کمپین ها بهینه تر است و هزینه های شما کاهش می یابد. بهینه سازی تک تک کلمات کلیدی شما در کمپین های تبلیغاتی شما در گوگل توسط بخش مشاوره گوگل ادز صورت میگیرد و امتیاز شما به 10/10 میرسد.

امتیاز گوگل ادز
درخواست مشاوره گوگل ادز

درخواست مشاوره گوگل ادز

شما می توانید جهت مشاوره اولیه بهینه سازی کمپین های گوگل ادز خود فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

نام(ضروری)

مشاور گوگل ادز کیست؟

مشاور گوگل ادز، شخصی است که می تواند در بخش عملکرد کمپین های تبلیغاتی شما در گوگل کمک کند، این فرآیند بیشتر برای کسب و کارهایی مورد استفاده قرار می گیرد که به صورت وسیع در گوگل تبلیغات می کنند. جهت کنترل هزینه ها و بهبود نرخ کلیک، مشاور گوگل ادز به شما کمک می کند که عملکرد بهینه ای در تبلیغات خود داشته باشید.

امیرحسین امیری به عنوان مشاور ارشد گوگل ادز در ایران با سابقه 12 ساله در زمینه تبلیغات در گوگل می تواند این خدمات را به شما ارائه دهد. جهت رزرو وقت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

بهینه سازی گوگل ادز چیست؟

بهینه سازی گوگل ادز به معنای بهبود عملکرد تبلیغات شما در سیستم تبلیغاتی گوگل است. بهینه سازی گوگل ادز شامل مجموعه ای از روش ها و تکنیک هایی است که با استفاده از آنها، می توانید با بهینه کردن کمپین های تبلیغاتی خود در گوگل ادز، بازدهی و سودآوری بیشتری را کسب کنید.

برای بهینه سازی تبلیغات در گوگل ادز، باید به عواملی نظیر کلمات کلیدی، اشکال تبلیغات، روش های استهداف و محتوای تبلیغات توجه کنید. به طور کلی، بهینه سازی گوگل ادز شامل بهبود نرخ کلیک، کاهش هزینه های تبلیغاتی، افزایش ترافیک سایت و بهبود نرخ تبدیل (تبدیل مخاطبان به مشتریان) است.

از طریق بهینه سازی گوگل ادز، می توانید تبلیغات خود را با دقت بیشتری به مخاطبین مناسب تری نشان دهید و در نتیجه با کاهش هزینه های تبلیغاتی و افزایش بازدهی، سود آوری بیشتری را تجربه کنید.

مزایای مشاوره گوگل ادز

 1. بهینه سازی تبلیغات در گوگل ادز بسیاری از مزایا و فواید دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:
 2. جذب مخاطبین مناسب: با بهینه سازی تبلیغات در گوگل ادز، می توانید تبلیغات خود را به مخاطبین مناسب تری نمایش دهید و به این ترتیب، با جذب مخاطبینی که به محتوای شما علاقه مند هستند، بیشترین بازدهی را کسب کنید.
 3. افزایش شناخت برند: با نمایش تبلیغات خود به مخاطبین در موقعیت های مناسب، می توانید شناخت برند خود را افزایش دهید و بازدیدکنندگان را به خود جذب کنید.
 4. کاهش هزینه های تبلیغات: با بهینه سازی تبلیغات در گوگل ادز، می توانید هزینه های تبلیغات خود را کاهش دهید، زیرا تبلیغات شما به مخاطبین مناسب تری نمایش داده می شود و شانس برای کسب بازدهی بیشتر افزایش می یابد.
 5. ارتقای سئو: با بهینه سازی تبلیغات در گوگل ادز، می توانید بهبود سئوی سایت خود را نیز تحقق بخشید، زیرا تبلیغات شما به مخاطبین مناسب تری نمایش داده می شود و بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما هدایت می شوند.
 6. ارائه آمار دقیق: سیستم تبلیغاتی گوگل ادز، امکان ارائه آمار دقیق از نتایج تبلیغات را فراهم می کند، بنابراین با بهینه سازی تبلیغات در گوگل ادز، می توانید بازدهی تبلیغات خود را با دقت بیشتری بسنجید و بهبود آن را انجام دهید.

سوالات متداول مشاور تبلیغات در گوگل

چرا به مشاور گوگل ادز نیاز داریم؟

در صورتی که بخواهید هزینه های تبلیغات در گوگل شما کاهش پیدا کند و یا عملکرد بهینه تری داشته باشید می توانید این فرآیند را به یک مشاور گوگل ادز بسپارید.

آیا مشاوره بر روی اکانت گوگل ادز خودمان انجام می شود؟

بله، مشاوره اجرایی بهینه سازی تبلیغات گوگل شما بر روی اکانت رسمی گوگل ادز خود شما انجام می شود.

بیشتر بهینه سازی ها بر روی چه مواردی است؟

بیشتر مباحث مشاوره در بهینه سازی عملکرد اکانت شما می باشد.

 • بهینه سازی نرخ کلیک CPC
 • بهینه سازی نرخ CTR
 • بهینه سازی هزینه ها Cost
 • بهینه سازی نمایش ADS
 • بهینه سازی کلمات کلیدی

آیا مشاوره در زمینه رفع ساسپندی گوگل ادز نیز داده می شود؟

بله مشاوره فقط در زمینه بهبود عملکرد کمپین ها نیست. بلکه می توانید مشاوره رفع خطاهای گوگل ادز را نیز داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید