نقد کردن درآمد یوتیوب

نقد کردن درآمد از یوتیوب با هِلپ مارکتینگ

یوتیوب بعد از گوگل، بزرگترین موتور جستجوگر در جهان محسوب می شود که روزانه میلیون ها جستجو در آن رقم میخورد. با توجه به سیستم درآمد زایی یوتیوب، شما در ایران می توانید با انتخاب یک موضوع مشخص طبق قوانین یوتیوب، به کسب درآمد دلاری برسید. برای این کار شما کافیست یک کانال یوتیوب ایجاد کرده و شروع به تولید محتوا کنید. پس از رسیدن به در آمد زایی و تائید شدن کانال توسط یوتیوب، آدرس کانال خود را برای کارشناسان هلپ مارکتینگ ارسال نموده و سپس درآمد خود را نقدی دریافت خواهید کرد.

نقد کردن یوتیوب

بهترین روش برای درآمد دلاری

امروزه یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری، کسب درآمد از طریق کانال یوتیوب هست، با تولید محتوای با کیفیت می توان روزانه درآمد دلاری از یوتیوب کسب کرد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

چه زمانی می توانم درآمد از یوتیوب خود را نقد کنم؟

کسب شرایط درآمد زایی از یوتیوب

جهت نقد کردن درآمد یوتیوب، ابتدا کانال شما باید طبق قوانین یوتیوب، به 1000 نفر دنبال کننده یا همان سابسکرایب Subscriber رسیده باشد، همچنین بازدید و نمایش ویدیوهای شما در 12 ماه گذشته به 4000 ساعت نمایش رسیده باشد. همچنین طی آپدیت جدید یوتیوب، ویدیوهای کوتاه با نمایش 10 میلیون بازدید طی 90 روز گذشته الزامی است.

بررسی و تائید کانال یوتیوب شما

در صورتی که کانال شما به درآمدزایی رسیده است، ابتدا باید کانال شما تائید شود. دقت داشته باشید هر کانال یوتیوبی امکان نقد کردن درآمد را ندارد. جهت بررسی و استعلام این موضوع، می بایست آدرس کانال یوتیوبی خود را برای کارشناسان هِلپ مارکتینگ ارسال نموده و سپس پس از بررسی نتیجه خدمت شما اعلام می گردد.

داشتن حساب ادسنس معتبر و وریفای شده

مهم ترین اقدام جهت نقد کردن درآمد از یوتیوب، داشتن یک حساب معتبر و بدون مشکل ادسنس Google AdSense می باشد. پس از اتصال به اکانت گوگل ادسنس، درآمد یوتیوب کانال شما پس کسر کارمزد 20% در تاریخ 21 تا 26 ام هر ماه میلادی به حساب ریالی شما در ایران واریز می گردد.

نقد کردن درآمد از یوتیوب با هِلپ مارکتینگ چه مزایایی دارد؟

هر کسب و کاری که در فضای اینترنت دارای وب سایت رسمی است، می تواند بر اساس کلمات کلیدی محصولات و خدمات خود در گوگل تبلیغ کند. تبلیغات در گوگل جدا از مبحث افزایش فروش، مزایای دیگری دارد مانند :

مشاوره جهت رشد کانال

ارائه مشاوره لازم، جهت رشد کانال یوتیوب در صورت نیاز

درآمد دلاری از یوتیوب بدون ساسپندی

نقد کردن درآمد از یوتیوب بدون ساسپندی و تحریم

پرداخت منظم ماهانه

پرداخت منظم به صورت ریالی و ارز دیجیتال به صورت ماهانه

جذب مشتریان هدفمند

در تبلیغات در گوگل بر اساس جستجوی کاربران، آگهی شما نمایش داده می شود.

کنترل میزان بودجه

یکی از مزیت های تبلیغات در گوگل، آنالیز و کنترل هزینه کمپین و نرخ هر کلیک است.

بازگشت هزینه تبلیغات

از مهم‌ترین مزایای تبلیغ گوگل ادوردز این است هزینه تبلیغات به سرعت باز می گردد.