شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ گوگل ادز

اگر نیاز به شارژ اکانت گوگل ادز خود جهت تبلیغات در گوگل دارید، می توانید از خدمات شارژ سریع گوگل ادوردز هلپ مارکتینگ بهرمند شوید. شارژ کلیه اکانت ها بر اساس نرخ لحظه ای دلار و لیر ترکیه محاسبه می گردد. شارژ برای روی اکانت وریفای شده شما نیز امکان پذیر می باشد. اگر اکانت گوگل ادز ندارید می توانید آن را نیز از ما تهیه نمایید.

شارژ حساب گوگل ادز

شارژ سریع اکانت گوگل ادز

پس از درخواست شارژ مورد نظر خود، کمتر از 2 ساعت در زمان اداری اکانت شما شارژ می گردد.

شارژ اکانت با تمامی نرخ ها

شارژ اکانت گوگل ادز با نرخ های حواله ای دلار آمریکا، دلار کانادا، پوند، لیر، درهم و سایر نرخ ها

پرداخت وریفای گوگل

کلیه پرداخت ها، توسط بانک های مورد تائید شرکت گوگل انجام می گردد و پرداخت ها وریفای می باشد.

شارژ سریع گوگل ادز

با توجه به نرخ لحظه ای دلار و لیر ترکیه، جهت قیمت دهی دقیق و سفارش خود از طریق تلگرام و یا واتس آپ در ارتباط باشید.

شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ اکانت گوگل ادز ( ادوردز ) چگونه انجام می شود؟

جهت شارژ فوری اکانت گوگل ادز، در هلپ مارکتینگ مراحل زیر را طی خواهید کرد.

مشخص نمودن میزان شارژ اکانت

شما ابتدا باید مشخص کنید که به چه میزان می خواهید اکانت خود را شارژ نمایید. عموما میزان شارژ به انتخاب شما خواهد بود اما پیشنهادات مشاورین هلپ مارکتینگ نیز در این بخش به شما بیشتر کمک خواهد کرد.

درخواست میزان شارژ اکانت

شما پس از مشخص نمودن میزان شارژ، در تلگرام و یا واتس آپ می توانید درخواست خود را اعلام نمایید. کارشناسان ما که 24 ساعته آنلاین هستند درخواست شما را ثبت می کنند.

واریز وجه به صورت ریالی

پس از استعلام مبلغ شارژ، پس از واریزی به صورت ریالی، اکانت شما به صورت فوری بین بازه زمانی 15 دقیقه تا 30 دقیقه شارژ خواهد شد.

درخواست مشاوره شارژ گوگل ادز

سوالات متداول شارژ اکانت گوگل ادز

در صورت ساسپند شدن اکانت گوگل ادز پس از شارژ، مبلغ پرداختی و اعتبار اکانت چه می شود؟

اولا سعی می کنیم ساسپندی رو برطرف کنیم و اگر به هر دلیلی اکانت باز نشد، پول باقی مانده در اکانت را در همان لحظه به حساب شما عودت می دهیم.

با کدام نرخ ارز اکانت ها شارژ می شود؟

تنها با دلار آمریکا اکانت شما شارژ می شود.

آیا اکانتی که متعلق به خودمان نیز باشد شارژ می کنید؟

خیر، ما تنها اکانت های رسمی و متصل به حساب بانکی خودمان را شارژ می کنیم.

آیا تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت و یا از دست نرفتن مبلغ پرداختی وجود دارد؟

تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت وجود ندارد ولی پس از ساسپندی با پیگیری هایی که از طرف ما انجام می شود در بیشتر موارد، حتی مواردی که با قوانین گوگل هم تناقض وجود دارد، اکانت شما را رفع ساسپند خواهیم کرد. در صورتی که موفق به رفع ساسپند نشدیم یک اکانت دیگر در اختیار شما قرار خواهیم داد و یا پس از عودت مبلغ از گوگل، میزان اعتبار شما را نیز عودت خواهیم داد.

شارژ اکانت در روزهای تعطیل به چه صورت انجام می پذیرد؟

بله، شارژ اکانت در روزهای غیرکاری انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد.

شارژ فوری اکانت گوگل ادز

با توجه به اینکه سرویس تبلیغاتی گوگل در ایران تحریم است و بسیاری از کسب و کارها و افراد مستقیم نمی توانند در گوگل تبلیغ کنند. امکان شارژ اکانت گوگل ادز کار دشواری است. شما برای شارژ اکانت خود نیازمند به یک مسترکارت و یا ویزاکارت معتبر از یک کشور غیر تحریمی گوگل می باشید. به همین منظور ما این امکان را برای شما فراهم کردیم. در صورتی که نمی توانید کارت اعتباری تهیه کنید، ما اکانت شما را شارژ کنیم.

شارژ حساب گوگل ادز و ساسپند شدن آن

شرکت گوگل، هر پرداختی را مورد تائید خود نمی داند. این به آن معناست که شما با هر مسترکارت و یا ویزا کارتی امکان پرداخت و شارژ اکانت گوگل ادز خود را ندارید و باید با یک حساب معتبر اکانت خود را شارژ نمایید. همچنین شخص پرداخت کننده، شرکت و یا کشوری که از آن پرداخت را صورت می دهید نیز برای گوگل مهم است.

شارژ اکانت گوگل ادز با بهترین قیمت

جهت شارژ حساب گوگل ادز خود به این نکته توجه داشته باشید که همیشه پایین ترین نرخ ممکن لزوم بهتر بودن آن نیست. شما نمی توانید با هر حساب و مسترکارتی اکانت خود را شارژ کنید، شرکت گوگل پرداخت ها را رصد می کند و به محض اینکه متوجه آن شود که پرداخت شما مشکوک است اکانت خود را به حالت تعلیق در میارود. پس الزاما ارزان بودن و یا آنی پرداخت کردن به حساب گوگل ادز ملاک صحیحی نیست.

عموما نرخ های متفاوتی در بازار دلار ایران وجود دارد، شما می توانید بهترین و مناسب ترین نرخ را جستجو کنید و سفارش خود را ارائه کنید. ما در بخش شارژ اکانت گوگل ادز همواره سعی بر آن داریم بهترین نرخ موجود در بازار حواله ای آزاد را برای شما تهیه کنیم.

شارژ اکانت گوگل ادز با مسترکارت

عموما جهت شارژ اکانت گوگل ادز خود، نیازمند یک حساب بانکی وریفای شده و معتبر در یکی از کشورهای خارجی می باشید که این بانک و حساب را نیز گوگل باید تائید کند. حساب گوگل ادز را می توان با یک حساب معتبر و مسترکارت مورد تائید توسط گوگل شارژ کرد. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم، کافیست میزان شارژ خود را به واحد پشتیبانی هلپ مارکتینگ اعلام کنید.

شارژ اکانت گوگل ادز با لیر ترکیه

اکانت گوگل ادز را می توان با تمامی ارزهای رسمی کشورها شارژ نمود. اما یکی از بهترین پرداخت ها و سریع ترین آنها پرداخت و شارژ اکانت با لیر ترکیه است. البته تفاوتی در میزان نرخ تبدیل آن به دلار آمریکا وجود ندارد. چرا که در نهایت گوگل بر مبنای دلار آمریکا معادل لیر را از حساب ما کسر می کند. شما می توانید به هنگام ثبت درخواست شارژ اکانت گوگل ادز، نوع ارز را لیر انتخاب کنید.

شارژ اکانت گوگل ادز با دلار آمریکا

یکی از بهترین پرداخت ها و مرسوم ترین آنها پرداخت و شارژ اکانت گوگل ادز با دلار آمریکاست. شرکت گوگل تمامی پرداخت ها با ارزهای مختلف را بر مبنای تبدیل دلار آمریکا محاسبه خواهد کرد. برای مثال در صورتی که اکانت شما به پوند و یا درهم امارات باشد، معادل آن را بر اساس دلار آمریکا از حساب ما کسر می کند. جهت ثبت سفارش شارژ اکانت گوگل ادز با دلار آمریکا می توانید در بخش پشتیبانی آن را به ما اعلام کنید.

گوگل ادز بهترین ابزار دیجیتال مارکتینگ

اکانت گوگل ادز یک سرویس تبلیغاتی اینترنتی است که توسط شرکت گوگل ارائه می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا تبلیغات خود را در شبکه‌های تبلیغاتی گوگل، شامل جستجوهای گوگل، وب‌سایت‌های همکار و نرم‌افزارهای مختلف، نمایش دهند.

با استفاده از اکانت گوگل ادز، شما می‌توانید تبلیغات خود را با استفاده از متدولوژی‌های مختلف مانند تبلیغات جستجوگری، تبلیغات نمایشی، تبلیغات ویدئویی و تبلیغات در برنامه‌های تلفن همراه، ایجاد کنید. همچنین، این ابزار به شما امکان می‌دهد تا کمپین‌های تبلیغاتی خود را با استفاده از اطلاعات و آمارهای دقیقی که توسط سیستم گوگل به شما ارائه می‌شود، بهینه‌سازی کنید.

برای ایجاد اکانت گوگل ادز، باید به سایت Google Ads مراجعه کرده و یک اکانت با ثبت نام و احراز هویت ایجاد کنید. سپس با شارژ کردن اکانت خود، می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی خود را شروع کنید. البته برای استفاده از این ابزار، باید با قوانین و مقررات گوگل آشنا شوید و تمامی مواردی که باید در مورد تبلیغات گوگل بدانید را به خوبی مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید