رفع ساسپند اکانت گوگل ادز

ساسپند شدن اکانت گوگل ادز

اگر به هر دلیلی اکانت گوگل ادز شما دچار تعلیق یا همان ساسپندی شده است، می توانید درخواست خود را جهت بررسی اولیه و رفع ساپندی آن برای ما ارسال کنید. همکاران فنی ما پس از بررسی و پیگیری با شرکت گوگل می توانند اکانت شما را از حالت ساسپندی خارج نمایند.

رفع ساسپندی گوگل ادز
پارتنر گوگل
6570

اکانت رفع ساسپند شده

100
+

اکانت در هفته رفع ساسپندی

150
+

سال تجربه کاری

4890

اکانت های آزاد نشده

تبلیغات در گوگل ادز

رفع ساسپند اکانت گوگل ادز چه مراحلی دارد؟

به طور کلی، برای رفع خطای ساسپند اکانت گوگل ادز مراحل زیر را باید طی کرد

ثبت درخواست جهت بررسی اولیه

ابتدا باید درخواست خود را برای بررسی اولیه اکانت خود به ما ارسال فرمایید. تا ما بررسی کنیم که خطای اکانت شما از چه نوعی می باشد.

ایجاد دسترسی اکانت جهت بررسی

پس از تشخیص نوع ساسپندی اکانت گوگل ادز، شما باید باری ما دسترسی ایجاد نمایید تا بتوانیم با گوگل این موضوع را پیگیری کنیم.

بررسی درخواست توسط گوگل

پس از درخواست رفع ساسپندی اکانت گوگل ادز، باید منتظر ماند تا کارشناسان گوگل اکانت شما را بررسی کنند. در صورتی که موارد و ایرادات برطرف شده باشد به احتمال زیاد اکانت شما آزاد می گردد.

جلوگیری از ساسپندی مجدد

پس از رفع ساسپندی اکانت گوگل ادز، نکاتی خدمت شما توسط تیم ما ارائه می گردد که باعث جلوگیری از ساسپندی مجدد اکانت می گردد.

بیانیه جدید شرکت گوگل در مورد ساسپند شدن و تعلیق اکانت ها

گوگل در تاریخ 1 مارچ 2023 به کلیه دارندگان اکانت گوگل ادز پیرو آپدیت جدید قوانین تعلیق اکانت ایمیلی ارسال کرده است که جزئیات آن را برای شما مطرح خواهیم کرد.

چرا اکانت گوگل ادر ساسپند می شود؟

اکانت‌های گوگل ادز که برای تبلیغات در گوگل و شبکه ابزارهای گوگل از آنها استفاده می شوند، ممکن است به دلایل مختلفی معلق شوند یا مسدود شوند. برخی از این دلایل عبارتند از:

  1. عدم تطابق بین محتوای تبلیغ و سایت مقصد: یکی از دلایل اصلی مسدود شدن اکانت‌های گوگل ادز، عدم تطابق بین محتوای تبلیغ و سایت مقصد است. به عنوان مثال، اگر تبلیغ شما مربوط به یک محصولی باشد ولی با سایتی که محصول مشابهی را به فروش نمی‌رساند، پیوند داده شود، گوگل ممکن است این را به عنوان تقلب در نمایش تبلیغ تلقی کند و اکانت را مسدود کند.
  2. استفاده از کلمات کلیدی غیرمجاز: استفاده از کلمات کلیدی غیرمجاز، مانند کلماتی که با محتوای تبلیغی شما هیچ ارتباطی ندارند، می‌تواند باعث مسدود شدن اکانت شما شود.
  3. عدم رعایت قوانین گوگل: عدم رعایت قوانین گوگل، مانند نقض حریم خصوصی کاربران، قوانین کپی‌رایت و قوانین تبلیغاتی، می‌تواند باعث مسدود شدن اکانت شما شود.
  4. ارسال تبلیغات متعدد: ارسال تبلیغات متعدد و مکرر ممکن است باعث مسدود شدن اکانت شما شود.
  5. اشتباه در اطلاعات پرداختی: اگر اطلاعات پرداختی شما اشتباه وارد شده باشد و یا مشکلی در فرآیند پرداخت وجود داشته باشد، اکانت شما ممکن است مسدود شود.
ساسپند اکانت گوگل ادز
آخرین ایمیل شرکت گوگل مبنی بر تعلیق اکانت های گوگل ادز

زمانی که اکانت گوگل ادز ساسپند می شود چه اتفاقی می افتد؟

غیرفعال شدن و یا تعلیق اکانت رسمی گوگل ادز به دان معناست که شما تا اطلاع ثانوی نمی توانید وب سایت خود و یا حتی سایت های دیگر خود را در این اکانت در گوگل به تبلیغ در بیاورید. همچنین کلیه اعتبار بودجه شما نزد گوگل بلوکه شده و باید اعتبار خود را طی قوانین بازگشت وجه از گوگل درخواست عودت دهید.

ساسپند اکانت گوگل ادز از نوع Circumventing systems

یکی از مرسوم ترین و مهم ترین نوع از ساسپند شدن اکانت های گوگل ادز از نوع Circumventing systems است که بسیاری از اکانت ها را درگیر می کند.

این خطا مستقیم از خطای وب سایت، محتوای داخل وب سایت شما و حتی از آگهی تبلیغاتی شما سرچشمه میگیرد و ارتباطی به نوع ساختار اکانت و پرداخت شما ندارد.

گوگل در مورد این نوع ساسپندی بسیار سختگیرانه عمل می کند و تا زمانی که اصلاحات بر روی وب سایت اعمال نگردد، اکانت را آزاد نمی کند.

این نوع ساسپندی Circumventing systems بیانگر آن است که وب سایت شما، تمامی قوانین تبلیغات در گوگل را نقض کرده است و در حال دور زدن آن می باشد. به برخی از موارد مهم که باعث ساسپند شدن اکانت گوگل ادز از این نوع خطا را می شود اشاره می کنیم :

  • شما در وب سایت خود و محتوای آن در حال پنهانکاری هایی هستید که کاربران را مستقیم دور میزنید.
  • استفاده از محتوای نامرتبط از وب سایت خود
  • درخواست های مکرر به کاربران جهت ثبت نام و یا ورود به سایت
  • سو استفاده بیش از حد از ویژگی ها و خدمات و محصولات
  • ارسال اطلاعات نادرست جهت وریفای اکانت گوگل ادز

ساسپندی از نوع Malicious software  یا نرم افزارها و کد نویسی مخرب

این پیام و خط مشی به عنوان یک بد افزار و یا ویروسی شدن ساختار کد نویسی سایت شما را اعلام می کند. در این حالت بلافاصله اکانت شما مسدود می شود.

نرم افزارهای خبیث یا Malware یا malicious software به نرم افزارهایی گفته می‌شود که به طور غیرمجاز و بدون رضایت کاربر نصب شده و برای ایجاد آسیب و خسارت در سیستم و دستگاه های مختلف استفاده می شوند.

مثال‌هایی از نرم افزارهای خبیث شامل ویروس‌ها، تروجان‌ها، کرم‌ها، اسپای‌ورها، ابزارهای جاسوسی، بات‌ها، روت‌کیت‌ها و … می‌شوند. این نرم افزارها معمولاً به صورت پنهان و با استفاده از ضعف‌های امنیتی در سیستم یا با استفاده از مهارت های فنی خاصی توسط قراصنه و هکرها نصب می شوند.

ساسپندی از نوع Compromised sites سایت های خطرناک و مخرب برای کاربران

این پیام و خط مشی در گوگل ادز به عنوان هک شدن و یا امنیت پایین وب سایت شما تلقی می شود و اکانت شما به حالت تعلیق در خواهد آمد.

Compromised sites به سایت‌هایی گفته می‌شود که به طور غیرمجاز توسط هکران تغییراتی در کدهایشان ایجاد کرده‌اند و در نتیجه امنیت سایت و بازدیدکنندگان آن را به خطر می‌اندازند. این تغییرات معمولاً به صورت پنهان و بدون اطلاع کاربر ایجاد می‌شوند و هدف آنها برای کاربران سایت یا برای موتورهای جستجو مانند گوگل ادز به صورت مختلف است.

ساسپندی از نوع Unwanted software سایت هایی با ساختار برنامه نویسی ناشناس

Unwanted software به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که بدون اجازه کاربران و با نادیده گرفتن اصول حریم خصوصی و امنیت، به سیستم کاربران نصب می‌شوند و می‌توانند آسیب‌های امنیتی و حریم خصوصی را برای کاربران به همراه داشته باشند. بسیاری از نرم‌افزارهای این دسته، تبلیغات را به طور غیرقابل توجهی در سیستم کاربران نمایش می‌دهند یا قابلیت‌های مورد نظر را ارائه نمی‌دهند، بلکه به جای آن مشکلات دیگری را به همراه دارند.

اگر گوگل ادز به یک نرم‌افزار به عنوان Unwanted software رسیدگی کند، این به معنایی است که گوگل از وجود یک نرم‌افزار ناخواسته و غیرمجاز در سیستم کاربران آگاه شده است و برای جلوگیری از انتشار بیشتر آن به کاربران، به صورت موقت اقدام به مسدود کردن آگهی‌هایی که به آن نرم‌افزار اشاره دارند، می‌کند.

اقداماتی که گوگل انجام می‌دهد شامل اطلاع رسانی به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، ارائه راهنمایی برای حل مشکل امنیتی و بررسی کامل نرم‌افزار است. در صورتی که توسعه‌دهنده مشکل امنیتی را حل کند و به گوگل اطلاع دهد، آگهی‌های مرتبط با آن نرم‌افزار دوباره قابل نمایش در گوگل ادز خواهند بود. اما در صورتی که مشکل امنیتی حل نشود، نرم‌افزار به عنوان Unwanted software شناخته شده و آگهی‌های مرتبط با آن تا زمان حل مشکل قابل نمایش نخواهند بود.

رفع ساسپند اکانت گوگل ادز

اگر به هر دلیلی اکانت گوگل ادز شما دچار تعلیق یا همان ساسپندی شده است، می توانید درخواست خود را جهت بررسی اولیه و رفع ساپندی آن برای ما ارسال کنید. همکاران فنی ما پس از بررسی و پیگیری با شرکت گوگل می توانند اکانت شما را از حالت ساسپندی خارج نمایند.

رفع ساسپند اکانت گوگل ادز از طریق تلگرام و واتس آپ

هم اکنون می توانید از طریق تلگرام و واتس آپ نیز با ما در ارتباط بوده و درخواست بررسی اکانت ساسپند شده خود را برای ما ارسال بفرمایید.