ثبت سالن زیبایی در گوگل مپ، ثبت مکان سالن زیبایی در گوگل مپ

ثبت مکان سالن زیبایی در گوگل مپ

ثبت مکان سالن زیبایی در مپ گوگل برای تمامی سالن های زیبایی در سراسر جهان امری مهم محسوب می شود. نقشه گوگل یکی از بزرگترین اپلیکیشن های مسیریابی در جهان محسوب می شود که بسیاری از مشتریان برای دستیابی به مکان یک سالن زیبایی از آن استفاده می کنند.

ثبت سالن زیبایی در نقشه گوگل

خوشبختانه، سرویس مسیریابی گوگل، برای کسب و کارهای ایرانی نیز خدمات ارائه می کند. با وجود تحریم بودن این سرویس، با راهکارهایی می توان مکان دقیق سالن زیبایی شما را در گوگل ثبت کرد.

ثبت سالن زیبایی در گوگل مپ چرا مهم است؟

یکی از مهم ترین اقدامات پس از تاسیس یک سالن زیبایی در یک محله و یا منطقه ای از شهر خود، ثبت مکان آن در گوگل مپ است. این اقدام مزایای ویژه ای را برای برندینگ کلینیک دندانپزشکی شما فراهم می کند و باعث می شود که مشتریان بیشتری را جذب کنید.

بسیاری از کاربران در محل سکونت خود، برای یافتن سالن های زیبایی اطراف خود از گوگل مپ استفاده می کنند. پس بهتر آن است که در مقابل چشم مشتریان خود قرار بگیرید و توسط گوگل مپ به آنها پیشنهاد شوید.

برخی از ویژگی های ثبت سالن زیبایی در گوگل مپ :

یافتن آدرس دقیق و سریع سالن زیبایی

ثبت مکان سالن زیبایی در نقشه گوگل، باعث سهولت در پیدا کردن آدرس دقیق سالن شما می شود. برخی از مشتریان شما می خواهند که حضوری به سالن زیبایی شما مراجعه کنند. بلافاصله با جستجو در گوگل مپ می توانند آدرس دقیق را مسیریابی کنند و سریع به محل شما برسند.

افزایش فروش و مشتری

ثبت سالن زیبایی در گوگل مپ، در بلند مدت باعث افزایش مشتریان جدید نیز می شود. پس از گذشت چند ماه با ایجاد تعامل کاربران در گوگل مپ و ثبت نظرات آنها، گوگل مپ سالن زیبایی شما را به کاربران جدید پیشنهاد می دهد. لذا مشتریان جدیدی از نقشه گوگل مپ برای خود پیدا خواهید کرد.

تعامل مشتریان و ایجاد نظرات در گوگل مپ

یکی دیگر از مزایای ثبت مکان سالن زیبایی در نقشه گوگل، ایجاد تعامل با مشتریان است. مشتریان شما می توانند نظرات خود را گوگل مپ با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. این اقدام باعث رشد تعامل مکان شما خواهد شد و گوگل سالن زیبایی  شما را به دیگر کاربران پیشنهاد خواهد داد.

نمونه ثبت مکان سالن زیبایی در گوگل

به تصویر بالا دقت بفرمایید، پس از ثبت مکان در گوگل مپ، کاربران می توانند بر اساس امتیاز دهی به سالن زیبایی مریم رهنما رای مثبت و یا منفی دهند. این به نرخ تعامل مکان شما در گوگل کمک می کنند.

ثبت شماره تلفن سالن زیبایی در نقشه گوگل

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، برای مثال سالن زیبایی مریم رهنما، شماره تلفن آن نیز در نقشه گوگل آن درج شده است که باعث افزایش تماس و جذب مشتریان بیشتر می شود.

نمایش ساعات کاری سالن زیبایی و آدرس سایت

یکی دیگر از ویژگی های این اقدام، نمایش ساعات کاری مجموعه سالن زیبایی شماست که کاربران متوجه باز و یا بسته بودن محل کسب شما خواهند بود. همچنین در صورت داشتن وب سایت برای سالن زیبایی خود، آدرس وب سایت نیز قابل نمایش خواهد بود.

چگونه سالن زیبایی خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟

جهت ثبت سالن زیبایی در گوگل مپ، شما نیازمند دانش و تخصص کافی در این زمینه می باشید، چرا که گوگل هر مکانی را در نقشه خود ثبت نمی کند. در صورتی که بخواهید سریع آدرس وب سایت سالن زیبایی خود را در گوگل به ثبت برسانید، می توانید از تیم حرفه ای هِلپ مارکتینگ در این بخش کمک بگیرید. 

با ارئه خدمات تخصصی در زمینه ثبت سالن زیبایی در نقشه گوگل می توانیم در سریع ترین زمان ممکن آدرس کلینیک شما را در گوگل به ثبت برسانیم.

مراحل ثبت سالن زیبایی در گوگل مپ

روش اول آن است که به صورت تلفنی با تماس با شماره 02191693268 و یا 02126912649 در خواست خود را ثبت نمایید.

روش دوم تکمیل فرم ثبت در گوگل مپ می باشد. در ابتدا نام سالن زیبایی خود، آدرس دقیق، شماره تماس و تصاویر سالن زیبایی خود را ارسال می کنید.

همچنین می توانید از طریق واتس آپ و تلگرام مجموعه هِلپ مارکتینگ درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *