ثبت کافی شاپ در گوگل مپ، ثبت مکان کافی شاپ در گوگل مپ

ثبت مکان کافی شاپ در گوگل مپ

ثبت مکان کافی شاپ در مپ گوگل برای تمامی کافی شاپ ها در سراسر جهان امری مهم محسوب می شود. نقشه گوگل یکی از بزرگترین اپلیکیشن های مسیریابی در جهان محسوب می شود که بسیاری از مشتریان برای دستیابی به مکان یک کافی شاپ از آن استفاده می کنند.

ثبت کافی شاپ ایرانی در نقشه گوگل

خوشبختانه، سرویس مسیریابی گوگل، برای کسب و کارهای ایرانی نیز خدمات ارائه می کند. با وجود تحریم بودن این سرویس، با راهکارهایی می توان مکان دقیق کافی شاپ شما را در گوگل ثبت کرد.

ثبت کافی شاپ در گوگل مپ چرا مهم است؟

یکی از مهم ترین اقدامات پس از تاسیس یک کافی شاپ در یک محله و یا منطقه ای از شهر خود، ثبت مکان آن در گوگل مپ است. این اقدام مزایای ویژه ای را برای برندینگ کافی شاپ شما فراهم می کند و باعث می شود که مشتریان بیشتری را جذب کنید.

بسیاری از کاربران در محل سکونت خود، برای یافتن کافی شاپ های اطراف خود از گوگل مپ استفاده می کنند. پس بهتر آن است که در مقابل چشم مشتریان خود قرار بگیرید و تسط گوگل مپ به آنها پیشنهاد شوید.

برخی از ویژگی های ثبت کافی شاپ در گوگل مپ :

یافتن آدرس دقیق و سریع کافه

ثبت مکان کافی شاپ در نقشه گوگل، باعث سهولت در پیدا کردن آدرس دقیق رستوران شما می شود. برخی از مشتریان شما می خواهند که حضوری به رستوران شما مراجعه کنند. بلافاصله با جستجو در گوگل مپ می توانند آدرس دقیق را مسیریابی کنند و سریع به محل کافی شاپ شما برسند.

یافتن دقیق و سریع آدرس کافی شاپ

افزایش فروش و مشتری

ثبت کافی شاپ در گوگل مپ، در بلند مدت باعث افزایش مشتریان جدید نیز می شود. پس از گذشت چند ماه با ایجاد تعامل کاربران در گوگل مپ و ثبت نظرات آنها، گوگل مپ کافی شاپ شما را به کاربران جدید پیشنهاد می دهد. لذا مشتریان جدیدی از نقشه گوگل مپ برای کافی شاپ خود پیدا خواهید کرد.

تعامل مشتریان و ایجاد نظرات در گوگل مپ

یکی دیگر از مزایای ثبت مکان کافی شاپ در نقشه گوگل، ایجاد تعامل با مشتریان است. مشتریان شما می توانند نظرات خود را گوگل مپ با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. این اقدام باعث رشد تعامل مکان شما خواهد شد و گوگل کافی شاپ شما را به دیگر کاربران پیشنهاد خواهد داد.

نمونه ثبت مکان کافی شاپ آدلی کافه

ثبت مکان در گوگل مپ

به تصویر بالا دقت بفرمایید، پس از ثبت مکان در گوگل مپ، کاربران می توانند بر اساس امتیاز دهی به کافی شاپ شما رای مثبت و یا منفی دهند. این به نرخ تعامل مکان شما در گوگل کمک می کنند.

ثبت شماره تلفن کافی شاپ در نقشه گوگل

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، برای مثال کافی شاپ آدلی کافه، شماره تلفن آن نیز در نقشه گوگل آن درج شده است که باعث افزایش تماس و جذب مشتریان بیشتر می شود.

نمایش ساعات کاری کافی شاپ و آدرس سایت

یکی دیگر از ویژگی های این اقدام، نمایش ساعات کاری مجموعه کافی شاپ شماست که کاربران متوجه باز و یا بسته بودن محل کسب شما خواهند بود. همچنین در صورت داشتن وب سایت برای کافی شاپ خود، آدرس وب سایت نیز قابل نمایش خواهد بود.

چگونه کافی شاپ خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟

جهت ثبت کافی شاپ در گوگل مپ، شما نیازمند دانش و تخصص کافی در این زمینه می باشید، چرا که گوگل هر مکانی را در نقشه خود ثبت نمی کند. در صورتی که بخواهید سریع آدرس وب سایت کافی شاپ خود را در گوگل به ثبت برسانید، می توانید از تیم حرفه ای هِلپ مارکتینگ در این بخش کمک بگیرید. 

با ارئه خدمات تخصصی در زمینه ثبت کافی شاپ در نقشه گوگل می توانیم در سریع ترین زمان ممکن آدرس رستوران شما را در گوگل به ثبت برسانیم.

مراحل ثبت کافی شاپ در گوگل مپ

روش اول آن است که به صورت تلفنی با تماس با شماره 02191693268 و یا 02126912649 در خواست خود را ثبت نمایید.

روش دوم تکمیل فرم ثبت در گوگل مپ می باشد. در ابتدا نام رستوران خود، آدرس دقیق، شماره تماس و تصاویر رستوران خود را ارسال می کنید.

همچنین می توانید از طریق واتس آپ و تلگرام مجموعه هِلپ مارکتینگ درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *