ثبت کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ، ثبت مکان کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ

ثبت مکان کلینیک دندان پزشکی در گوگل مپ

ثبت مکان کلینیک دندان پزشکی در مپ گوگل برای تمامی کلینیک های دندانپزشکی در سراسر جهان امری مهم محسوب می شود. نقشه گوگل یکی از بزرگترین اپلیکیشن های مسیریابی در جهان محسوب می شود که بسیاری از مشتریان برای دستیابی به مکان یک کلینیک دندان پزشکی از آن استفاده می کنند.

ثبت کلینیک دندان پزشکی در نقشه گوگل

خوشبختانه، سرویس مسیریابی گوگل، برای کسب و کارهای ایرانی نیز خدمات ارائه می کند. با وجود تحریم بودن این سرویس، با راهکارهایی می توان مکان دقیق کلینیک دندانپزشکی شما را در گوگل ثبت کرد.

ثبت کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ چرا مهم است؟

یکی از مهم ترین اقدامات پس از تاسیس یک کلینیک دندان پزشکی در یک محله و یا منطقه ای از شهر خود، ثبت مکان آن در گوگل مپ است. این اقدام مزایای ویژه ای را برای برندینگ کلینیک دندانپزشکی شما فراهم می کند و باعث می شود که مشتریان بیشتری را جذب کنید.

بسیاری از کاربران در محل سکونت خود، برای یافتن کلینیک های دندانپزشکی اطراف خود از گوگل مپ استفاده می کنند. پس بهتر آن است که در مقابل چشم مشتریان خود قرار بگیرید و توسط گوگل مپ به آنها پیشنهاد شوید.

برخی از ویژگی های ثبت کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ :

یافتن آدرس دقیق و سریع کلینیک دندانپزشکی

ثبت مکان کلینیک دندانپزشکی در نقشه گوگل، باعث سهولت در پیدا کردن آدرس دقیق کلینیک شما می شود. برخی از مشتریان شما می خواهند که حضوری به کلینیک دندانپزشکی شما مراجعه کنند. بلافاصله با جستجو در گوگل مپ می توانند آدرس دقیق را مسیریابی کنند و سریع به محل شما برسند.

ثبت نقشه دندانپزشکی

افزایش فروش و مشتری

ثبت کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ، در بلند مدت باعث افزایش مشتریان جدید نیز می شود. پس از گذشت چند ماه با ایجاد تعامل کاربران در گوگل مپ و ثبت نظرات آنها، گوگل مپ کلینیک دندانپزشکی شما را به کاربران جدید پیشنهاد می دهد. لذا مشتریان جدیدی از نقشه گوگل مپ برای خود پیدا خواهید کرد.

تعامل مشتریان و ایجاد نظرات در گوگل مپ

یکی دیگر از مزایای ثبت مکان کلینیک دندانپزشکی در نقشه گوگل، ایجاد تعامل با مشتریان است. مشتریان شما می توانند نظرات خود را گوگل مپ با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. این اقدام باعث رشد تعامل مکان شما خواهد شد و گوگل کلینیک دندانپزشکی  شما را به دیگر کاربران پیشنهاد خواهد داد.

نمونه ثبت مکان کلینیک دندانپزشکی در گوگل

به تصویر بالا دقت بفرمایید، پس از ثبت مکان در گوگل مپ، کاربران می توانند بر اساس امتیاز دهی به کلینیک دندانپزشکی رای مثبت و یا منفی دهند. این به نرخ تعامل مکان شما در گوگل کمک می کنند.

ثبت شماره تلفن کلینیک دندان پزشکی در نقشه گوگل

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، برای مثال کلینیک دندانپزشکی لبخند، شماره تلفن آن نیز در نقشه گوگل آن درج شده است که باعث افزایش تماس و جذب مشتریان بیشتر می شود.

نمایش ساعات کاری کلینیک دندانپزشکی و آدرس سایت

یکی دیگر از ویژگی های این اقدام، نمایش ساعات کاری مجموعه کلینیک دندانپزشکی شماست که کاربران متوجه باز و یا بسته بودن محل کسب شما خواهند بود. همچنین در صورت داشتن وب سایت برای کلینیک دندانپزشکی خود، آدرس وب سایت نیز قابل نمایش خواهد بود.

چگونه کلینیک دندانپزشکی خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟

جهت ثبت کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ، شما نیازمند دانش و تخصص کافی در این زمینه می باشید، چرا که گوگل هر مکانی را در نقشه خود ثبت نمی کند. در صورتی که بخواهید سریع آدرس وب سایت کلینیک دندان پزشکی خود را در گوگل به ثبت برسانید، می توانید از تیم حرفه ای هِلپ مارکتینگ در این بخش کمک بگیرید. 

با ارئه خدمات تخصصی در زمینه ثبت کلینیک دندانپزشکی در نقشه گوگل می توانیم در سریع ترین زمان ممکن آدرس کلینیک شما را در گوگل به ثبت برسانیم.

مراحل ثبت کلینیک دندانپزشکی در گوگل مپ

روش اول آن است که به صورت تلفنی با تماس با شماره 02191693268 و یا 02126912649 در خواست خود را ثبت نمایید.

روش دوم تکمیل فرم ثبت در گوگل مپ می باشد. در ابتدا نام کلینیک دندانپزشکی خود، آدرس دقیق، شماره تماس و تصاویر کلینیک دندانپزشکی خود را ارسال می کنید.

همچنین می توانید از طریق واتس آپ و تلگرام مجموعه هِلپ مارکتینگ درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *